• Archív MS

• ÚFIČ MS

V dňoch 27.5. až 31.5.2013 prebiehala na SŠ-SOŠE ústna forma internej časti maturitnej skúšky. Maturitných skúšok sa zúčastnilo 117 študentov v študijných odboroch mechanik počítačových sietí, mechanik elektrotechnik, mechanik nastavovač a študenti pomaturitného štúdia študijného odboru mechanik počítačových sietí. Všetkým úspešným maturantom v mene vedenia školy i pedagogických zamestnancov srdečne blahoželáme.

Rozlúčka s maturantmi

Dňa 17.5.2013 sa na SŠ-SOŠE konala rozlúčka s tiedami maturitných ročníkov. Žiaci odišli doladiť posledné nedostatky vo vedomostiach na akademický týždeň. Všetkým želáme, aby zvyšný cas využili čo najlepšie a aby sa dobre pripravili na maturity. Vedenie školy ako i pegagogický zbor spoločne prajeme našim maturantom úspešné zvládnutie skúšky dospelosti.

Ďalší krok k úspešnej maturite

V dňoch 22.4. až 10.5.2013 študenti štvrtého ročníka vykonali v dielňach SOŠ elektrotechnickej praktickú časť odbornej zložky maturitnej skúšky v odbore mechanik počítačových sietí, mechanik elektrotechnik a mechanik nastavovač. Mali realizovať praktickú úlohu, ktorú majster odbornej výchovy priebežne hodnotil. Študenti museli preukázať nadobudnuté zručnosti a teoretické vedomosti, ktorí získali počas štvorročného štúdia.