• Aktivity školského internátu

V našom školskom internáte komplexnú výchovno-vzdelávaciu činnosť a uplatňovanie tvorivo-humanistickej koncepcie výchovy realizujeme na základe princípu dobrovoľnosti so širokou ponukou najrozmanitejších vzdelávacích, záujmových a relaxačných činností, uplatňovaním individuálneho prístupu ku každému ubytovanému žiakovi a žiačke.

Záujmovými aktivitami a prácou v záujmových útvaroch budeme pokračovať v iniciatíve Mládež v pohybe, ktorá je súčasťou stratégie Európa 2020 s hlavným cieľom: zachovanie solidarity, sociálnej súdržnosti a spoločnosti založenej na učení a na nových vedomostiach.

Žiaci a žiačky svojimi aktivitami pod vedením jednotlivých  vychovávateliek budú napĺňať krátke heslá tejto iniciatívy -
        študuj - pohni sa - pracuj - zapoj sa.

Aktivity šklského internátu si môžete pozrieť TU