• Naša činnosť

• Vybodovanie nových učební

V Spojenej škole sme svojpomocne vybudovali všetky odborné učebne so zameraním na využitie výpočtovej techniky.

Rekonštrukcia učebne elektrických meraní A22

V minulých dňoch SŠ-SOŠ elektrotechnická zahájila komplexnú rekonštrukciu učebne elektrických meraní A 22. Aj v týchto neľahkých časoch sa snažíme skvalitňovať výučbu na našej škole. Veríme, že takto ešte zlepšíme kvalitu vzdelávania a žiakom sa nová učebňa bude veľmi páčiť a budú sa tam radi učiť a zdokonaľovať tak svoje vedomosti a zručnosti. O priebehu rekonštrukcie Vás budeme informovať na internetových stránkach našej školy. Fotografie môžete nájsť v sekcii Fotoalbum.

Úspešná spolupráca

Spojená škola – SOŠ elektrotechnická spolupracuje so ZŠ SNP 20, Banská Bystrica už niekoľko rokov. Výsledkom spolupráce sú zrealizované učebne výpočtovej techniky a ďalšie drobné činnosti...

Celý článok

Realizácia učební výpočtovej techniky

Ďalej sa môžeme pochváliť vybudovaním učební výpočtovej techniky podľa požiadaviek zákazníka aj v ZŠ Horná Štubňa a zrealizovali sme počítačovú sieťZŠ Radvaň v Banskej Bystrici. Vykonávame aj činnosť ako správcovia počítačových sietí v ZŠ SNP 20 v Banskej Bystrici.

Opravy výpočtovej techniky

V rámci plnenia tematických plánov na produktívnych prácach v študijnom odbore mechanik počítačových sietí sa vykonávajú opravy a diagnostika pre právnické a fyzické osoby.

Náklady za služby sú stanovené podľa sadzobníka, poplatok za jednu hodinu je 8 €.

Spolupráca s firmami

V súčasnosti v oblasti strojárskej výroby spolupracujeme s firmami TEC s.r.o. Banská Bystrica, Výroba elektroniky s.r.o. Banská Bystrica, GPG Slovakia s.r.o. Banská Bystrica, TESEC International s.r.o. Banská Bystrica.

Vyrábané komponenty sú neoddeliteľnou súčasťou zariadení vyvážaných do SRN, Rakúska, Švajčiarska, Talianska a Japonska.